Floro, czyli … pasja, doświadczenia, praca.

Marka Floro to pasja przekuta w pracę. W naszej firmie niezwykle cenimy sobie doświadczenia praktyczne, które autorzy produktów od przeszło kwartału nieprzerwanie zdobywają w różnych dyscyplinach psich sportów. Będąc częścią środowiska jesteśmy otwarci na jego potrzeby i z dużą uwagą wsłuchujemy się w informacje jakie z niego płyną.

Pracę i relację z psami cenimy bardzo i mamy do niej niezwykle osobisty stosunek. Dlatego tak ważne są dla nas indywidualne potrzeby psich przewodników oraz ich psów. Każdy produkt jest dla nas ważny, ponieważ jego odbiorcą jest zawsze Wyjątkowy Team, któremu w procesie szkolenia z całego serca życzymy, aby droga przez marzenia zawsze była kolorową!

Agility to sport, który niezwykle dynamicznie rozwija się na całym świecie. W każdym roku przybywa wiele nowych Teamów (...)
Szczegóły
Budowanie dobrej formy, dbałość o kondycję, powrót do sprawności, ćwiczenia wybranych partii mięśni, a wreszcie dobra, wspólna zabawa (...)
Szczegóły
Przez całe swoje życie nasze psy mierzą się z nowymi sytuacjami. Im bardziej pewne siebie są, tym łatwiej im to przychodzi (...)
Szczegóły

Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Jesteśmy nieprzerwanie aktywni w Świecie Psich Sportów od 2004 roku.

Każdy Team jest dla nas wyjątkowy!

Każdy pies to indywidualne potrzeby!

Każdy sukces jest szyty na miarę!

floro@floro.eu

Instagram